این سامانه در راستای ارائه خدمات الکترونیکی دستورالعمل اجرای موضوع ماده 169 ق.م.م. و اجرای طرح جامع مالیاتی ایجاد گردیده است. کلیه اشخاص حقیقی، حقوقی و تشکلهای قانونی می توانند در این سامانه اقدام به پیش ثبت نام و ثبت نام و دریافت شماره اقتصادی نمایند. مودیانی که ثبت نام الکترونیکی نمایند از مزایای تسهیلات الکترونیکی نظیر دسترسی به نسخه الکترونیکی پرونده مالیاتی، برخورداری از امضاء الکترونیکی در فرایندهای مالیاتی، پرداخت الکترونیکی و تسلیم کاملا الکترونیکی اظهارنامه مالیاتی برخوردار خواهند شد.

ورود به سامانه
این سامانه در راستای دریافت الکترونیکی اظهارنامه های مالیاتی راه اندازی شده است. در این سامانه اظهارنامه های اشخاص حقوقی و اشخاص حقیقی و اجاره املاک به صورت الکترونیکی و همراه با امضا الکترونیک قرار دارد.

ورود به سامانه
این سیستم جهت صدور شناسه قبص و شناسه پرداخت بصورت آنلاین و پرداخت مالیات آنلاین طراحی شده است.
جهت استفاده از این سیستم شما باید در سیستم ثبت نام کد اقتصادی اطلاعات خود را وارد کرده و سپس اطلاعات کاربری خود را کتبی و در قالب نامه دریافت کرده باشید. جهت ورود به سیستم پرداخت الکترونیک مالیات شما نیاز به داشتن نام کاربری و کلمه عبور دارید. لطفا از کلیدهای زیر جهت ورود به سیستم مورد نظر خود استفاده نمایید.

ورود به سامانه
این سامانه در راستای ارائه خدمات موضوع ماده 169 ق.م.م. ایحاد گردیده است و توسط آن مودیان محترم مالیاتی می توانند نسبت به ثبت و ارسال اطلاعات خرید و فروش و همچنین بابت قرارداد ها اقدام نمایند. همچنین از طریق این سامانه می توانند نسبت به ثبت و ارسال اطلاعات مودیانی که ارائه شناسه ملی در زمان خرید کالاها و خدمات از ایشان امتناع ورزیده اند نیز اقدام نمود.

ورود به سامانه
این سامانه در راستای تسهیل در پرداخت مالیات حقوق توسط مودیان مالیاتی از طریق رسانه های الکترونیکی ویکسان سازی رویه های دریافت مالیات وایجاد بستری مناسب جهت سهولت در پردازش اطلاعات راه اندازی گردیده است.

ورود به سامانه

این سامانه جهت مشاهده اطلاعات خلاصه پرونده مالیاتی مودیان طراحی شده است. جهت استفاده از این سامانه می بایست در سامانه ثبت نام شماره اقتصادی اطلاعات خود را وارد نموده و سپس اطلاعات نام کاربری و کلمه عبور را دریافت نموده باشید.
ورود به سامانه
با توجه به قوانین و مقررات مربوطه و با هدف بهره مندی مودیان مالیاتی از مزایای بهره گیری از صندوق های مکانیزه فروش و همچنین سامانه های نرم افزاری فروش این گزینه جهت درج اطلاعات تکمیلی مربوط به این سامانه ها، توسط مودیان محترم در نظر گرفته شده است.

ورود به سامانه


اطلاعيه مهم سازمان امور مالياتي کشور در خصوص تمديد مهلت ارسال صورت معاملات فصل چهارم سال 1394

با توجه به حجم زياد اطلاعات ارسالي موديان گرامي در اجراي مقررات ماده 169 مکرر قانون مالياتهاي مستقيم در ساعات پاياني مهلت قانوني و به منظور تکريم موديان در ارسال فهرست معاملات موضوع ماده مذکور، مهلت ارسال فهرست ياد شده براي فصل چهارم سال 1394 تا تاريخ 15 ارديبهشت ماه 1395 ...

[1395/01/31]

مديرکل امور مالياتي خراسان رضوي: اجراي کامل طرح جامع مالياتي از اولويت هاي اصلي اداره کل است
مديرکل امور مالياتي خراسان رضوي اجراي کامل طرح جامع مالياتي را از اولويت‏هاي اصلي اداره کل امور مالياتي استان عنوان کرد.
به گزارش سامان، حميد ابدي، مديرکل امور مالياتي خراسان رضوي با اشاره به لزوم اجراي طرح جامع مالياتي در استان گفت: اجراي طرح جامع مالياتي احتياج به آماده‌سازي زيرساخت‌هاي اوليه ن...
[1395/01/30]

رئيس کل سازمان امور مالياتي کشور خبرداد: امسال صاحبان مشاغل تا پايان خرداد براي ارايه اظهارنامه مهلت دارند
رئيس کل سازمان امور مالياتي کشور گفت: براساس اصلاحيه جديد قانون ماليات ها، امسال صاحبان مشاغل تا پايان خرداد ماه مهلت دارند اظهارنامه مالياتي خود را به صورت الکترونيکي به سازمان ارايه نمايند. به گزارش رسانه مالياتي ايران، سيد کامل تقوي نژاد، با بيان اينکه تا پيش از اين اصلاحيه، 31 تيرماه آخرين مهلت ...
[1395/01/28]

رئيس کل سازمان امور مالياتي در بازديد از طرح جامع مالياتي تاکيد کرد : طرح جامع مالياتي اولويت دارترين برنامه سازمان است
رئيس کل سازمان امور مالياتي کشور در بازديد از بخش هاي مختلف طرح جامع مالياتي گفت: طرح جامع مالياتي اولويت دارترين برنامه سازمان و حتي از برنامه هاي اولويت دار وزارت امور اقتصادي و دارايي است.

به گزارش رسانه مالياتي ايران، سيد کامل تقوي نژاد رئيس کل سازمان امور مالياتي کشور در اين بازديد اظه...

[1394/11/03]

رئيس کل سازمان امور مالياتي کشور تاکيد کرد: مهمترين پروژه کنوني کشور را طرح جامع مالياتي مي دانم
رئيس کل سازمان امور مالياتي کشور در پيامي به پنجمين همايش تخصصي دادياران انتظامي مالياتي سراسر کشور ضمن تاکيد بر اهميت ويژه درآمدهاي مالياتي در شرايط فعلي اقتصاد کشورمان خاطرنشان کرد: بايد مانع از شکل گيري هرگونه تخلف و يا فساد شويم. به گزارش رسانه مالياتي ايران، سيد کامل تقوي نژاد در اين پيام که ت...
[1394/10/07]

تأکيد رئيس کل سازمان امور مالياتي کشور برتکميل طرح جامع مالياتي و استفاده از ابزارهاي الکترونيکي
تهران- ايرنا- رئيس کل جديد سازمان امور مالياتي برنامه هاي در دستور کار اين سازمان را اتمام طرح جامع مالياتي، ايجاد شفافيت مالي، تکميل ماليات هاي مستقيم، فرهنگ سازي مالياتي و اصلاح قانون ماليات بر ارزش افزوده اعلام کرد.

«سيدکامل تقوي نژاد» در حاشيه مراسم توديع و معارفه خود در جمع خبرنگاران افز...
[1394/09/25]

• آرشیو اخبار
کليه حقوق اين سامانه متعلق به سازمان امور مالياتي کشور مي باشد
Copyright © 2016 Iranian National Tax Administration (INTA). All rights reserved.